ARTIKA Trepid


TOOTED : MATERJALID : HIND : KONTAKT

EELISED : HOOLDUS : GARANTII : FIRMAST

TREPID

PIIRDED

EOA - ehk on abiks


Soovitame - kui võtate pakkumisi mitmelt trepivalmistajalt, siis võrrelge asju, mis on võrreldavad!
1. Sama kontruktsiooniga treppide puhul tasuks lisaks piirdele pöörata tähelepanu ka astme materjalile ning astme paksusele. Suht sama hinnaga on poest toodud tamme/saare/kase liimpuit kilp paksusega 38..40 mm ja männi/kuuse liimpuit, mida trepivalmistaja ise kokku liimib.
ARTIKA ei kasuta neist kumbagi. Meie treppide astmete paksus on minimaalselt 50 mm ja eritellimuste korral rohkem. Spoonime niiskuskindlat vineerkilpi ainult veekindla PUR D4 liimiga ning astme esiserv on tugevdusliistuga spooni alla. Viimased 17 aastat tootmiskogemust annavad julguse väita, et astmete valmistamisega tugevuse, niiskuskindluse ning olematute garantiijuhtumite valguses oleme õigel teel. ARTIKA ei valmista männi/kuuse puidust treppe. Meie arusaamise kohaselt ei ole need materjalid sobilikud kauakestva trepi valmistamiseks.
2. Olenemata trepi konstruktsioonist pöörake tähelepanu piirde käsipuule. Eriti siis, kui Teie trepp ei ole sirge vaid pöörab. Kui käsipuu algab trepil esimeselt korruselt, siis jõudku ta ka ühtse tervikuna teisele korrusele välja!
Meie arusaama kohaselt on käsipuu mõte selles, et pakkuda tuge mistahes trepi astmel olles. Seega ei paku me kunagi kliendile lahendust, kus keerukoha astmete juures ei ole käsipuud. Kahjuks kohtab sellist puudust paljude odavate pakkumuste juures, kus trepi astmete jaotus keerukohas on lahendatud "tordiviilutamise tehnikas".

Tungivalt soovitame - tellige nii trepp kui trepipiire üheaegselt ja samast kohast! Trepp ja piire tuleb koos projekteerida!
Kui eelarve ei kannata mõlemat tellida, siis leppige tootjaga kokku, et saate piirde hiljem, ajatage graafikut vms.
Kindlasti ei ole hea variant: "Teeme trepi ära. Eks pärast vaatab, mis piirdega saab".
Veel halvem variant - jagate kogu protsessi kolmeks. Alustuseks tellite kusagilt odava raudtala ning astmete ja piirde lahendamise lükkate tulevikku.

Vältige skeemi - "meie teeme ainult metalli ja koostööpartner puitu" (või vastupidi).
Saate kogemuse võrra rikkamaks, kuidas hajutatud vastutuse korral on süüdlane tuul tühjal väljal. Kindlasti esineb ka erandeid ning koostöö laabub hästi.
ARTIKA valmistab kõik trepi puit- ja metalldetaid omas tootmises. Lõikame, treime, puurime, keevitame, värvime, lihvime ja poleerime mistahes metalle. Valmistame kõik trepi puitdetailid kohapeal. Sisseostu nimekirjas on ainult niiskuskindel vineer, puit saematerjalina, terasprofiilid, klaas, viimistlus- ning kinnitusvahendid, spoon ja liimid (kasutame ainult veekindlaid PUR D4 ning Epoxy).

© ARTIKA

Jälgi meid FACEBOOK : INSTAGRAM

Helista 5011732

Kirjuta trepp@artika.ee