ARTIKA Trepid
TOOTED : MATERJALID : HIND : KONTAKT

EELISED : HOOLDUS : GARANTII : FIRMAST

PUIT

ROOSTEVABA TERAS

PULBERVÄRVITUD DET.


Trepi astmed on viimistletud kõrge kulumiskindlusega põrandaõliga, mis on ette nähtud keskmisest suurema koormusega põrandate viimistlemiseks. Puiduõli muudab puidu pinna tugevamaks ning sulgeb ligipääsu niiskusele ja mustusele. Tehases on astmed 2..3 kordse õlitamisega küllastatud ning poleeritud.

Trepi puitdetailide igapäevaseks hooldamiseks piisab tolmuimejast ning aeg-ajalt niiske lapiga koristusest. Niiske puhastamise korral võiks lisada pesuvette SAICOS WASH CARE ADDITIVE vahendit. Pinna värskendamiseks või tülikate plekkide eemaldamiseks kasuta SAICOS WAX CARE hooldusvahendit.
Renoveerimise korral pinda pole tarvis eelnevalt lihvida. Kuivale ja puhtale pinnale tuleb peale kanda õhuke kiht SAICOS PREMIUM HARDWAX-OIL õli. Pinda saab ka osaliselt renoveerida ilma, et üleminek jääks nähtav (vali pinnaga sama läikeastmega toode: 3300 matt: 3200 siidmatt: 3035 läikiv).

Pinnale kantud kuivanud SAICOS PREMIUM HARDWAX-OIL vastab Saksa DIN 53160 T. 1+2 standardile ning EURO-Norm EN 71 T. 3 standardile – sobilik mänguasjade viimistlemiseks.

NB! Õlised lapid ja poleerkettad tuleb asetada veega täidetud ämbrisse või viia majast välja! Õlistel lappidel on isesüttimise oht!

 

© ARTIKA

Jälgi meid FACEBOOK : INSTAGRAM

Helista 5011732

Kirjuta trepp@artika.ee