Trepi ehitamine
Trepi ehitamine


TOOTED : MATERJALID : HIND : KONTAKT

EELISED : HOOLDUS : GARANTII : FIRMAST

PUIT

TERAS

 

Trepi ehitamine : Treppide müük

ARTIKA trepi astmed valmistatakse tamme, saare, pöögi, kase, kirsi, ..jne. spoonitud vineerkilbist.
Astmete sisu on niiskuskindel (exterior) kasevineer. Vineeri tahvlid liimitakse vajaliku astme paksuse saamiseks üheks plokiks. Astmete paksus on 50 mm või enam eritellimuste korral. Peale mõõtulõikamist toorikud krepitakse täisliistuga, mis tagab astmete esiserva suure kulumiskindluse. Seejärel astme toorikud kaetakse naturaalse spooniga. Spooni liimiks kasutame eranditult veekindlat polüuretaani (PUR D4).Trepi puitdetailid viimistletakse kõrge kulumiskindlusega põrandaõliga. Puiduõli ei moodusta puidu pinnale lisakihti vaid imbub puidu pooridesse.

Kui õlitatud pinnale tekivad kriimustused või muljumised, siis jääb puidu pind ikkagi kaitstuks kuna kahjustuse korral pressitakse kaitse lihtsalt sügavamale puidu sisse. Treppide ehitus
Erinevalt lakitud pinnast saab üksikuid vigastatud või kulunuid kohti parandada õlitamisega nii, et parandatud koht jääb vaevu märgatav.
Loe lisaks lehelt >> HOOLDUS


Korduma kippuv küsimus - Kui kaua spoon kestab?
Meie senise 17. aastase tegutsemisajaloo jooksul ei ole ühtegi teadaolevat klienti, kes oleks suutnud 1,5 mm spooni läbi kulutada. Ülespoonimist pole tänaseks keegi veel tellinud.
Kui spoonitud astmed peale trepi paigaldust enam kunagi ei saa hooldusõlitatud ja trepil käiakse märgade ning liivaste-poriste välisjalanõudega, siis pakume et umbes 10 aastaga suudate spooni läbi kulutada. Normaaltingimustes ja sokkis-sussis kodutarbija ei ole suuteline oma eluea jooksul selleni jõudma. 

© ARTIKA

Jälgi meid FACEBOOK : INSTAGRAM

Helista 5011732

Kirjuta trepp@artika.ee