Trepid

Trepid on meie töö, kirg ning hobi. ARTIKA trepid moodustavad konstruktsiooni, millel puuduvad põskpuud ning käsipuude kandvad osad. Traditsiooniliste põskpuude ja varvaslaudade puudumine välistab kriuksumiste ja naginate tekke.

trepid artika

Treppide valmistamine meile meeldib. Eriti meeldib meile kliendi avaldatud tunnustus oodatust parema lõpptulemuse eest.

Iga uus valmistatav trepp on erinev senitehtutest ning võtame rõõmuga vastu tellija soovidest tulenevad uued väljakutsed.

trepid klaaspiirdega

Trepid

Kõik ARTIKA trepid ja piirded valmistatakse eritellimusena vastavalt tellija poolt ette antud ruumile.

Projekteerime trepi sirge, U, L, C või Z käiguga, vahemademega või ilma.


trosspiirdega trepp

Trepiava kujule meil erilisi nõudmisi ei ole. See võib olla ebasümmeetriline, lõigatud või kumerate nurkadega.

Trepid võib paigaldada ka akende või klaasfassaadi ette ning võite olla kindlad, et trepi õhuline konstruktsioon laseb valgusel pääseda Teie eluruumi.


trepid torupiirdega

Lai valik materjale ning trepipiirdeid annab võimaluse koostada hulga eriilmelisi treppe.

ARTIKA treppide astmed on minimaalselt 50 mm paksused või rohkem eritellimuste korral.


ARTIKA seinakinnitusega treppide hinnad on alates 2700.- eurost (sirge käiguga; 14 astet; piire ühel küljel; pulbervärvitud metalldetailid).


trepid varrastega

Garantii

Anname endast parima, et garantiitööde maht püsiks olematuna. Meil pole kombeks toote omahinda optimeerida materjalide, liimide või viimistlusvahendite arvelt. Tänu materjalide tundmisele ning nende viimistlemise oskusele julgeme anda erakasutuses olevale trepile garantii kehtivusega 3 aastat. Garantii kehtib kõigile kasutamise käigus ilmnenud võimalikele konstruktsiooni- ja materjalivigadele.


trepid metallist

Osaühingul ARTIKA Trepid on üks tegevusala – treppide valmistamine, müük ja paigaldus. Kogu meeskonna tähelepanu ja tahe on suunatud ARTIKA treppide funktsionaalsuse ja ohutuse tagamisele.


Kui ARTIKA elementidest trepp hakkab piirnema sõrestikseinaga, palume enne seina sulgemist ja viimistlemist meiega ühendust võtta. Mõningatel juhtudel on vajalik enne trepi paigaldust teostada seinakarkassi tugevdustööd.


puidust trepp

Tehtud tööd

Väike osa kaamera ette jäänud tehtud töödest on nähtavad galeriis. Mugavamaks navigeerimiseks oleme pildid jaganud piirde tüübi järgi.

Klaaspiire

Trosspiire

Torupiire

Puit-metall piire


ARTIKA Trepid OÜ ei valmista põskpuudega ega männi/kuuse puidust treppe.