Trepid ja piirded

on meie töö, kirg ning hobi. ARTIKA trepid moodustavad konstruktsiooni, millel puuduvad põskpuud ning käsipuude kandvad osad. Traditsiooniliste põskpuude ja varvaslaudade puudumine välistab kriuksumiste ja naginate tekke.

trepid müük valmistamine ja paigaldus

Treppide valmistamine ei ole just raketiteadus aga sellegi poolest soovitame see jätta spetsialistide hooleks. Pea 20 aastat kogemust on mainimist väärt ning täname ette kui usaldate meid sellel alal.

puidust treppide valmistamine

Trepid

Kõik trepid ja piirded valmistatakse eritellimusena vastavalt tellija poolt ette antud ruumile.

Projekteerime trepi sirge, U, L, C või Z käiguga, vahemademega või ilma.


trepid puidust ja metallist

Trepiava kujule meil erilisi nõudmisi ei ole. See võib olla ebasümmeetriline, lõigatud või kumerate nurkadega.

Trepid võib paigaldada ka akende või klaasfassaadi ette ning võite olla kindlad, et trepi õhuline konstruktsioon laseb valgusel pääseda Teie eluruumi.


seinakinnitusega trepid

Lai valik materjale ning trepipiirdeid annab võimaluse koostada hulga eriilmelisi treppe.

ARTIKA treppide astmed on minimaalselt 50 mm paksused või rohkem eritellimuste korral.

Treppide valmistamine saab alguse objekti mõõdistamisest ning täpsest CAD projekteerimisest.


ARTIKA seinakinnitusega treppide hinnad on alates 2700.- eurost (sirge käiguga; 14 astet; piire ühel küljel; pulbervärvitud metalldetailid).


trepi matrejal ja garantii

Garantii

Anname endast parima, et garantiitööde maht püsiks olematuna. Meil pole kombeks toote omahinda optimeerida materjalide, liimide või viimistlusvahendite arvelt. Kasutame parimaid materjale ja tehnoloogiat. Tänu materjalide tundmisele ning nende viimistlemise oskusele julgeme anda erakasutuses olevale trepile garantii kehtivusega 3 aastat. Garantii kehtib kõigile kasutamise käigus ilmnenud võimalikele konstruktsiooni- ja materjalivigadele.


puidust artika trepid

Osaühingul ARTIKA Trepid on üks tegevusala – treppide valmistamine, müük ja paigaldus. Kogu meeskonna tähelepanu ja tahe on suunatud ARTIKA treppide funktsionaalsuse ja ohutuse tagamisele.


Kui ARTIKA elementidest trepp hakkab piirnema sõrestikseinaga, palume enne seina sulgemist ja viimistlemist meiega ühendust võtta. Mõningatel juhtudel on vajalik enne trepi paigaldust teostada seinakarkassi tugevdustööd.


puidust trepid

Tehtud tööd

Väike osa kaamera ette jäänud tehtud töödest on nähtavad galeriis. Mugavamaks navigeerimiseks oleme pildid jaganud piirde tüübi järgi.

Klaaspiire

Trosspiire

Torupiire

Puit-metall piire


ARTIKA Trepid OÜ ei valmista põskpuudega ega männi/kuuse puidust treppe.