Garantii

Anname endast parima, et ARTIKA trepid oleksid kvaliteetsed nii paigaldamise järgselt kui aastate pärast. 18 aastat tegutsemist on õpetanud meile mida, kuidas, kus ja millal teha või mitte. Oleme senitehtud vead korduvalt läbi analüüsinud ning pingutame iga päev selle nimel, et neid mitte uuesti korrata.

Et hoida garantiitööde mahtu olematuna ei püüa me optimeerida toote omahinda liimide ja viimistlusvahendite arvelt. Kasutusel on ainult kvaliteetsed ja parimaid materjalid ning tehnoloogia. Erakasutuses olevad trepid saavad meilt tänu materjalide tundmise ja nende viimistlemise oskusele garantii kestvusega 3 aastat kasutuse käigus ilmnenud võimalike konstruktsiooni- ja materjalivigadele.

Garantii hõlmab defektse detaili vahetust või remonti ja ei laiene muudele otsestele ja/või kaudsetele kahjudele. Garantii korvab nii töö kui materjali maksumuse, kui viga on tekkinud ARTIKA Trepid OÜ süül.

Garantii alla ei kuulu normaalkulumine ja ebaõigest toote kasutamisest/hooldamisest tulenevad defektid (vaata soovitused lehel PUIDUST TREPID – HOOLDUS).

Garantiijuhtumi tekkimisel on ARTIKA treppidel veel üks eelis – defektiga detaili vahetamine võtab vähe aega ning ei nõua kogu trepi algosadeks lammutamist.