Treppide valmistamine

on meie töö, kirg ja hobi. ARTIKA trepid moodustavad konstruktsiooni, millel puuduvad põskpuud ning käsipuude kandvad osad. Traditsiooniliste põskpuude ja varvaslaudade puudumine välistab kriuksumiste ja naginate tekke. Treppide valmistamine ei ole just raketiteadus aga sellegi poolest soovitame see jätta spetsialistide hooleks. 17 aastat kogemust on mainimist väärt ning täname ette kui usaldate meid sellel alal.

puidust treppide valmistamine

Kõik trepid ja piirded valmistatakse eritellimusena vastavalt tellija poolt ette antud ruumile.

Projekteerime trepi sirge, U, L, C või Z käiguga, vahemademega või ilma. Trepiava kujule meil erilisi nõudmisi ei ole. See võib olla ebasümmeetriline, lõigatud või kumerate nurkadega.

Trepi võib paigaldada ka akende või klaasfassaadi ette ning võite olla kindlad, et trepi õhuline konstruktsioon laseb valgusel pääseda Teie eluruumi.


treppide hinnad

Lai valik materjale ning trepipiirdeid annab võimaluse koostada hulga eriilmelisi treppe.

ARTIKA treppide astmed on minimaalselt 50 mm paksused või rohkem eritellimuste korral.

Meie puidust ja metallist treppide valmistamine saab alguse objekti mõõdistamisest ning täpsest CAD projekteerimisest.

ARTIKA seinakinnitusega treppide hinnad on alates 2700.- eurost (sirge käiguga; 14 astet; piire ühel küljel; pulbervärvitud metalldetailid).


trepi matrejal ja garantii

Garantii

Anname endast parima, et garantiitööde maht püsiks olematuna. Meil pole kombeks toote omahinda optimeerida materjalide, liimide või viimistlusvahendite arvelt. Kasutame parimaid materjale ja tehnoloogiat. Tänu materjalide tundmisele ning nende viimistlemise oskusele julgeme anda erakasutuses olevale trepile garantii kehtivusega 3 aastat. Garantii kehtib kõigile kasutamise käigus ilmnenud võimalikele konstruktsiooni- ja materjalivigadele.


treppide müük

Osaühingul ARTIKA Trepid on üks tegevusala – treppide valmistamine, müük ja paigaldus. Kogu meeskonna tähelepanu ja tahe on suunatud ARTIKA treppide funktsionaalsuse ja ohutuse tagamisele.


Kui ARTIKA elementidest trepp hakkab piirnema sõrestikseinaga, palume enne seina sulgemist ja viimistlemist meiega ühendust võtta. Mõningatel juhtudel on vajalik enne trepi paigaldust teostada seinakarkassi tugevdustööd.


Tehtud tööd

Väike osa kaamera ette jäänud tehtud töödest on nähtavad galeriis. Mugavamaks navigeerimiseks oleme pildid jaganud nii piirde

Klaaspiire

Trosspiire

Torupiire

Puit-metall piire

kui trepi käigu tüübi järgi.

U – käiguga trepid

U – käigu ja mademega trepid

L – käiguga trepid

I ehk sirged trepid


ARTIKA Trepid OÜ ei valmista põskpuudega ega männi/kuuse puidust treppe.