Treppide valmistamine

Treppide valmistamine ei ole just raketiteadus aga sellegi poolest soovitame see jätta spetsialistide hooleks. Pea 20 aastat kogemust on mainimist väärt ning täname ette kui usaldate meid sellel alal. Kindlasti ei tähenda suur kogemuste pagas seda, et oleksime eksimatud inimesed. Ei ole ..ikka juhtub. Analüüsime alati tehtud vead läbi ning anname endast parima, et neid mitte uuesti korrata. Vähem eksimusi tähendab rahulolevat klienti ning teisalt ka ettevõttele efektiivsemat majandamist.

ARTIKA treppide valmistamine saab alguse iga uue objekti põhjalikust analüüsist. Olles ära kuulanud Tellija soovid vaatame üle maja projekti, kuhu arhitekt on sisestanud hulga loovenergiat. Seejärel püüame anda omapoolse panuse korruste ja liikumisteede sujuvaks ning turvaliseks ühendamiseks. Peale trepiava mõõdistamist järgneb trepi CAD projekteerimine.

Ehk annab ülevaate meie treppide valmistamise põhjalikkusest fakt, et me ei ole kogu tegutsemisajaloo vältel ühtegi treppi proovinud kokku töökojas enne paigaldust objektil. Üliharva tuleb midagi ümber teha ja seda üldjuhul ehitaja eksimuste tõttu.

Allpool väike valik ARTIKA treppide sõlmedest ning detailidest. Julgeme neid uhkusega eksponeerida.


sik sak treppide valmistamine

Trepi sik-sak tala

Kasutame nelikant-torust sik-sak tala nendel puhkudel, kui trepp ei piirne seinaga või kulgeb akna/klaasfassaadi ees.

4KS


trepi kasipuu

Trepi raadiust järgiv käsipuu

Juhul kui trepp ei piirne sirge seinaga, siis valmistame trepikäsipuu sujuvalt seina raadiust ning trepi tõusu järgivalt.

SK


trepikäsipuu pöörangud

Trepikäsipuu sujuvad pöörangud

Mademega treppidel on käsipuu otsad alati ühendatud sujuvate pöörangutega.

SP


treppide valmistamine

Põskpuu

Värvitud või spoonitud põskpuud kasutame avade ületamiseks ja trepi kinnitamiseks sõrestikseinale, kui selle avamine pole võimalik või on liiga kulukas.

P


treppide valmistamine kandurid

Trepi astmete pikad kandurid

Trepi avatud küljel saame põskpuu asemel kasutada ka pikki astmekandureid. Nii väldime Teie eluruumi risustamist massiivsete detailidega.

PK


treppide valmistamine poorangud

Treppide käsipuud

Kui trepp asub sirgete külgedega avas, siis treppide käsipuud koostame sirgetest lõikudest, mille otsad ühendatakse alati sujuvate pöörangutega.

S2P


treppide valmistamine suvistatav

Süvistatavad kinnitused

Astmete kinnitamiseks on võimalik kasutada seibide ja kandurite tasapinnas olevaid süvistatud sisekuuskant polte.

S-RV


trepid standard kinnitusega

Astmete kinnitused

Standardlahenduses on astmete kinnitamiseks seibide ja kandurite pinnal kübarmutter.

ST


led trepi astmes

LED valgusribad

LED valgusribad paigaldame süvistatult ning kaabeldus on nähtamatult astmete ja trepi konstruktsiooni sees.

LED


treppide valmistamine

Treppide valmistamine

Treppide valmistamisel kasutame parimaid materjale ning tehnoloogiat. Kõik kasutatavad liimid on veekindlad polüuretaanid või epoksid.